Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Uroczyste wręczenie dyplomów w PW Filii w Płocku

Uroczyste wręczenie dyplomów w PW Filii w Płocku

W PW Filii w Płocku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii PW, na kierunkach: Budownictwo, Inżynieria środowiska, Mechanika i budowa maszyn oraz Technologia chemiczna, oraz w Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych na kierunku Ekonomia.

W piątek 24 listopada 2017 r. miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej, na kierunkach: Budownictwo, Inżynieria środowiska, Mechanika i budowa maszyn oraz Technologia chemiczna, a także Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych na kierunku Ekonomia.

W tym roku w PW Filii w Płocku, na wszystkich pięciu kierunkach studia ukończyły 541 osoby. W trakcie piątkowego wydarzenia, w sposób uroczysty dyplomy odebrały 153 osoby, w tym 11, które ukończyły studia z wynikiem celującym.

Źródło i zdjęcia: PW Filia w Płocku

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz