Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Wizyta studentów z Goa na Wydziale Zarządzania PW

Wizyta studentów z Goa na Wydziale Zarządzania PW

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej odwiedzili studenci z indyjskiego Goa Institute of Management. Podczas wizyty zaprezentowali podejście swojej uczelni do kwestii innowacyjności.

Indyjscy studenci uczestniczyli w zajęciach z Przedsiębiorczości, prowadzonych na Wydziale Zarządzania przez nowego pracownika dr Agnieszkę Skalę. Opowiadali m.in. o indyjskich innowacjach w duchu Jugaad.

Goa Institute of Management zajmuje 20. miejsce wśród kilku tysięcy uczelni indyjskich. Pobyt zagranicznych gości koordynowała Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Źródło: Wydział Zarządzania
Zdjęcie: Facebook/Wydział Zarządzania

Kto wiele obejmuje, mało ściska.

Kto trzyma mało, może trzymać mocno.

Przysłowie ludowe

Sekcja Komunikacji Społecznej