Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Wizyta studentów z Goa na Wydziale Zarządzania PW

Wizyta studentów z Goa na Wydziale Zarządzania PW

Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej odwiedzili studenci z indyjskiego Goa Institute of Management. Podczas wizyty zaprezentowali podejście swojej uczelni do kwestii innowacyjności.

Indyjscy studenci uczestniczyli w zajęciach z Przedsiębiorczości, prowadzonych na Wydziale Zarządzania przez nowego pracownika dr Agnieszkę Skalę. Opowiadali m.in. o indyjskich innowacjach w duchu Jugaad.

Goa Institute of Management zajmuje 20. miejsce wśród kilku tysięcy uczelni indyjskich. Pobyt zagranicznych gości koordynowała Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Źródło: Wydział Zarządzania
Zdjęcie: Facebook/Wydział Zarządzania

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego
nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.

Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań.
Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

Mark Twain

adres e-mail: bpw@rekt.pw.edu.pl