Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Wyniki Sondażu #PowiedzPW - Domy studenckie

Wyniki Sondażu #PowiedzPW - Domy studenckie

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przeprowadziło sondaż na temat funkcjonowania domów studenckich PW.

Politechnika Warszawska dysponuje ok. 5880 miejscami w 11 domach studenckich w Warszawie oraz w Płocku. Celem sondażu było poznanie opinii na temat domów studenckich wśród obecnych i byłych mieszkańców, a także osób, które nigdy w nich nie mieszkały.

W podsumowaniu badań znaleźć można m.in. odpowiedzi na pytania: Jakie są główne argumenty za i przeciw domom studenckim?, Co powinno być dostępne w akademiku i w jego pobliżu?, Ile złotych miesięcznie powinno kosztować maksymalnie miejsce w domu akademickim?

- Wyniki sondażu dotyczącego Domów Studenckich dają cenne wskazówki co do kierunku oczekiwanych zmian w tym obszarze. Wspólnie z Wami będziemy konsekwentnie zmieniać akademiki tak, żeby były one nie tylko miejscem do spania, ale powoli przekształcały się w centrum życia studenckiego - skomentował wyniki badania Prorektor ds. Studenckich, prof. Janusz Walo.

Wyniki sondażu w formie infografiki dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa