Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Wysoka jakość prac naukowych na Wydziale Zarządzania PW

Wysoka jakość prac naukowych na Wydziale Zarządzania PW

Dyplomanci Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej zajęli miejsca na podium XX Edycji Konkursu Prac Dyplomowych Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej.

Celem konkursu jest wyróżnianie i promowanie bardzo dobrze przygotowanych prac inżynierskich, licencjackich i magisterskich z zakresu informatyki gospodarczej. Wydział Zarządzania ma znakomite tradycje naukowe w tej dziedzinie, co udowadniają rezultaty zawodów.

W grupie prac magisterskich komisja konkursowa przyznała:

• 2. miejsce - Dorocie Dziarczykowskiej za pracę „Projekt informatyzacji organizacji sieciowej uwzględniający odpowiedzialną konsumpcję oraz ekonomię dzielenia zasobów materialnych i niematerialnych”,
  • 3. miejsce - Klaudii Zduńczyk za pracę „Projekt systemu przetwarzania i analizy danych Big Data z wykorzystaniem technologii Apache Hadoop w przedsiębiorstwie handlowym”.

Obie studentki przygotowywały prace pod opieką dr hab. inż. Katarzyny Rostek, prof. PW.

W grupie prac licencjackich/inżynierskich 2. miejsce zajął Michał Woźniak z pracą „Projekt systemu wspomagającego testowanie działania sklepu internetowego” (promotor: dr inż. Kamil Sitarski).

Laureaci odbiorą nagrody 29 czerwca br. w Poznaniu na Kongresie Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej.

Źródło: WZ PW

Jedynym czarem przeszłości jest to, że minęła.

Oscar Wilde

Sekcja Komunikacji Społecznej