Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Zapisy do koła naukowego

Zapisy do koła naukowego

Interdyscyplinarne Koło Naukowe to organizacja, w której studenci poszerzają swoją wiedzę z różnych dyscyplin naukowych. Studenci mają możliwość aplikowania do tej organizacji.

Członkowie Interdyscyplinarnego Koła Naukowego organizują cotygodniowe spotkania. Dwa razy w miesiącu prezentowane są zagadnienia z innej dziedziny nauki, którą przynajmniej połowa członków organizacji wykazała zainteresowanie.

- Problemem dzisiejszym nie jest brak dostępu do wiedzy, ale jest nim jej fragmentaryczność. Poznając na studiach jeden wąski jej wycinek, trudno o osiągnięcie wizji całości. Celem naszym jest, aby studenci w Interdyscyplinarnym Kole Naukowym potrafili spojrzeć na rzeczywistość całościowo, odpowiedzieć sobie na pytanie „dlaczego” i wyrobić sobie własny, spójny pogląd na świat – piszą na swojej stronie internetowej członkowie koła.

Studenci, którzy chcą zostać członkami Interdyscyplinarnego Koła Naukowego mogą się zgłaszać do 20 października (niedziela) do godz. 20:00 za pośrednictwem formularza znajdującego się na oficjalnej stronie organizacji.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

 

 

Witold Gombrowicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW