Biuletyn PW / Wydarzenia / Prof. Janusz Zieliński uhonorowany nagrodą Loży Płockiej Business Centre Club

Prof. Janusz Zieliński uhonorowany nagrodą Loży Płockiej Business Centre Club

Dnia 26 czerwca 2015 r. podczas Płockiej Letniej Gali Biznesu nastąpiło wręczenie Nagrody Specjalnej Loży Płockiej Business Centre Club prof. Januszowi Zielińskiemu, Prorektorowi Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku.

W trakcie wydarzenia skierowanego do przedstawicieli firm wpływających na rozwój gospodarczy miasta Płocka, Nagrodą Specjalną Loży Płockiej Business Centre Club za zaangażowanie w rozwój polskiej gospodarki oraz rozwijanie współpracy między środowiskiem naukowym i biznesowym, został uhonorowany prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński, Prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku, Dziekan Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii.

Jednocześnie podkreślono fakt wznowienia działalności Studenckiego Forum Business Centre Club – Region Płock w Politechnice Warszawskiej w ramach Studenckiego Centrum Nauki.

Powiązany artykuł:
Reaktywacja Studenckiego Forum Business Centre Club – Region Płock

Źródło: Politechnika Warszawska Filia w Płocku

Na szczęście słońce rozlewając światło nie pyta ludzi,
czy sobie go życzą, bo rozdzieliliby się na stronnictwa,
a niektóre z nich żądałyby,
ażeby zgasło

Aleksander Świętochowski