Biuletyn PW / Wydarzenia / Spotkanie z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych

Spotkanie z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych

W Sali Senatu Politechniki Warszawskiej odbyło się spotkanie władz Politechniki Warszawskiej z dyrektorami stołecznych szkół ponadgimnazjalnych.

Głównym celem spotkania było wypracowanie form współpracy szkół zawodowych i liceów z Politechniką Warszawską. Jest to jeden z priorytetów "Programu rozwoju edukacji w Warszawie na lata 2013-2020".

W spotkaniu uczestniczył prof. dr hab. inż. Władysław Wieczorek, Prorektor ds. Studenckich Politechniki Warszawskiej, Mieczysława Nowotniak, zastępca dyrektora Biura Edukacji oraz Włodzimierz Paszyński, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy, który prowadzi zadania z zakresu edukacji.

W Sali Senatu zebrali się dyrektorzy wielu warszawskich szkół ponadgimnazjalnych oraz dziekani kilkunastu wydziałów naszej uczelni.

Galerię zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.

Przyszłość należy do lwów,
które umieją się śmiać