Biuletyn PW / Wydarzenia / Terminarz uroczystości inaugurujących rok akademicki 2015/2016 w Politechnice Warszawskiej

Obchody centralne inauguracji roku akademickiego 2015/2016 zaplanowano na 1 października br. na godz. 10.00. Uroczystości wydziałowe zainicjuje Wydział Chemiczny już 30 września 2015 r.

W wydarzenia nowego roku akademickiego wprowadzi nas prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej, który w Dużej Auli Gmachu Głównego wygłosi doroczne przemówienie. Naszą społeczność powitają również przewodniczący Samorządu Studentów oraz Rady Doktorantów PW. Wśród zaproszonych gości zobaczymy m.in. prof. Tomasza Nałęcza z wykładem pn. „Rola warszawskich wyższych uczelni w odbudowie suwerennej Polski”.

Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 w Politechnice Warszawskiej

Jako pierwszy rok akademicki 2015/2016 rozpocznie Wydział Chemiczny. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. Karol Grela, laureat Nagrody Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Politechnika Warszawska Filia w Płocku przywita nowy rok dnia 2 października br. wykładem prof. Stanisława Radkowskiego „Systemy mechatroniczne w transporcie i rolnictwie precyzyjnym”.

Inauguracje wydziałowe zostaną przeprowadzone zgodnie z informacjami podanymi na stronach internetowych Wydziałów Uczelni oraz w pliku poniżej.

Kiedy nie wiesz
jak się zachować,