UDT partnerem Politechniki Warszawskiej

Urząd Dozoru Technicznego podpisał porozumienie z Politechniką Warszawską w zakresie współpracy w obszarze naukowym, badawczym i edukacyjnym, dotyczącym tematyki bezpieczeństwa technicznego.

Do uroczystego podpisania porozumienia doszło 24 października. Podpisy złożyli pod nim prof. Jan Szmidt, Rektor PW oraz Mieczysław Borowski, Prezes Urzędu Dozoru Technicznego. W ramach współpracy możliwe będzie realizowanie przez strony działań w zakresie praktyk i staży dla studentów, organizacji konferencji, seminariów i szkoleń oraz udziału pracowników UDT w procesie kształcenia studentów.

Ponadto wykorzystywany będzie potencjał Politechniki Warszawskiej w szkoleniu pracowników urzędu. Strony zadeklarowały również chęć wzajemnego prezentowania i propagowania wzajemnych osiągnięć. Porozumienie zostało podpisane na czas nieokreślony.