Warszawski Salon Maturzystów 2019

Tysiące maturzystów odwiedziło Politechnikę Warszawską, aby zapoznać się z najnowszą ofertą edukacyjną szkół wyższych. W dniach 12-13 września 2019 r. odbył się Warszawski Salon Maturzystów.

W Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej swoją ofertę zaprezentowało kilkadziesiąt uczelni z kraju i zagranicy. Podczas Salonu maturzyści, uczniowie szkół średnich i wszyscy zainteresowani mogli m.in. odwiedzić stoisko PW i zapoznać się z aktualną ofertą kierunków proponowanych przez wydziały oraz otrzymać materiały informacyjne o uczelni i jej strukturach.

Na stoisku PW doradzali studenci z kół naukowych: Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Koła Naukowego Aparatury Biomedycznej i Koła Naukowego Robotyków oraz z WRS-u Wydziału Elektrycznego. Kandydaci na studia mogli również porozmawiać z Prorektorem ds. Studenckich prof. Janusz Walo.

Salon Maturzystów organizowany przez Perspektywy jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Tu maturzyści podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości.

Źródło: BPiI
Zdjęcia: Biuletyn PW