Biuletyn PW / Wydarzenia / Wiecha na gmachu Wydziału EiTI

Wiecha na gmachu Wydziału EiTI

Zakończono budowę stanu surowego gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW. Z tej okazji dokonano uroczystego zawieszenia wiechy.

Uroczystość zawieszenia wiechy odbyła się 31 stycznia 2014 roku. Uczestniczył w niej prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba, Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz dr inż. Krzysztof Dziedzic, p.o. Kanclerza PW.

Realizacja projektu rozbudowy skrzydeł gmachu Wydziału EiTI rozpoczęła się 28 marca ubiegłego roku. Całkowita powierzchnia inwestycji wynosi 6,5 tys. m kw. W nowych pomieszczeniach znajdą się laboratoria dydaktyczne i specjalistyczne oraz pomieszczenia dla obsługi. Skrzydła zostaną połączone dwukondygnacyjną częścią podziemną. Prace nad rozbudową gmachu powinny się zakończyć w listopadzie 2014 roku. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Fotorelację z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ

Przyszłość należy do lwów,
które umieją się śmiać