Konkursy

Informacja o terminach raportów i konkursów

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało informację o terminach raportów i naborów do konkursów NCN, NCBR, MNiSW, MFiPR, PARP, CPPC, MJWPU, OPI PIB, ARP oraz FNP.

IV edycja konkursu Instytutu Metropolitalnego

Do 10 lipca 2020 r. trwa nabór prac do IV edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą problematyki miejskiej lub metropolitalnej organizowanego przez Instytut Metropolitalny.

Informacja o konkursach 8.05.2020 r.

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało aktualne informacje na temat konkursów.

Konkurs IDUB against COVID-19

Uczelnia Badawcza to nie tylko misja rozwoju naukowego, ale także działania o wymiarze odpowiedzialności społecznej i gospodarczej, w sytuacji zagrożenia SARS-CoV-2. W ramach wspólnego działania wszystkich Centrów Badawczych POB, ogłoszony został konkurs na granty badawcze - IDUB against COVID-19.

Konkurs o nagrodę Prezesa Zarządu PKN ORLEN S.A.

PKN ORLEN S.A. po raz kolejny ogłosił Konkurs o nagrodę Prezesa Zarządu Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. na najlepszą pracę badawczą wykonaną na rzecz PKN ORLEN S.A. przez pracowników jednostek naukowych działających na terenie Polski. 

Nagroda Naukowa im. Mikołaja Kopernika

Polska Akademia Umiejętności zaprasza do zgłaszania kandydatów do Nagrody Naukowej im. Mikołaja Kopernika, ustanowionej przez Radę Miasta Kraków.

Informacja o konkursach i raportach

Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej przygotowało aktualne informacje na temat konkursów i raportów.

Droniada GZM 2020

Fundacja „Instytut Mikromakro” organizuje konkurs „Droniada GZM”. Służy on akceleracji kadr przemysłu 4.0. Pula nagród wynosi 40 tys. zł.

NCBR dla szpitali jednoimiennych i jednostek naukowych w walce z koronawirusem

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nową inicjatywę, która ma pomóc w walce z epidemią koronawirusa. Przedsięwzięcie skierowane jest do szpitali jednoimiennych, ich konsorcjów w tym także z jednostkami naukowymi. 

Konkurs na najlepszą pracę dotyczącą Gliwic

Prezydent Miasta Gliwice ogłosił XV edycję konkursu na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską dotyczącą Gliwic. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 października 2020 r.

Nabór wniosków na dofinansowanie badań nad koronawirusem

Kolejne 15 milionów złotych z programu Inteligentny Rozwój trafi do naukowców na badania związane z walką z pandemią koronawirusa. Fundacja na rzecz Nauki Polskiej rozpoczęła nabór wniosków na sfinansowanie nowych zadań badawczych.

Konkurs „Dla Kobiet i Nauki”

Do 30 kwietnia 2020 r. kobiety prowadzące innowacyjne badania z zakresu nauk o życiu mogą wziąć udział w jubileuszowej edycji konkursu L’Oréal-UNESCO „Dla Kobiet i Nauki”. Nagrodą są roczne stypendia.

NCBR przeznacza 200 mln zł na walkę z koronawirusem

200 mln zł trafi do polskich przedsiębiorców i naukowców, którzy pracują nad diagnostyką, leczeniem i przeciwdziałaniem chorobom wirusowym. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło konkurs Szybka Ścieżka „Koronawirusy”.

Konkurs o Nagrody Naukowe Wydziału IV Nauk Technicznych PAN

Trwa konkurs o Nagrody Naukowe Wydziału IV Nauk Technicznych Państwowej Akademii Nauk. Wnioski można zgłaszać do 31 maja 2020 r.

Informacja o konkursach

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało aktualne informacje na temat konkursów.

Informacja o naborach i wynikach konkursów

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało informację o naborach i wynikach konkursów 4.2 PO IR, COVID-19 oraz OPUS 18, PRELUDIUM 18, SONATA 15, PRELUDIUM BIS 1. 

Informacja o terminach raportów i konkursów

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało informację o terminach raportów i naborów do konkursów NCN, NCBR, MNiSW, PARP, CPPC, MJWPU, OPI PIB oraz ARP.

NCN, MNiSW, MJWPU, POLON - informacja o terminach raportów i konkursów

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało informację o terminach raportów i naborów do konkursów NCN, MNiSW, MJWPU oraz o przesunięciu terminu uzupełniania danych w Polon.

Nowe konkursy Narodowego Centrum Nauki

Po raz kolejny Narodowe Centrum Nauki ogłosiło konkursy OPUS i PRELUDIUM, a także finansowany z funduszy norweskich konkurs POLS dla naukowców przyjeżdżających z zagranicy. Termin składania wniosków upływa 16 czerwca 2020 r.

Informacja o zmianach terminów konkursów NCBR

Centrum Obsługi Projektów PW przygotowało informację o zmianach terminów konkursów Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.