Bezpłatne kursy specjalistyczne dla studentów i absolwentów

Rozpoczęły się zapisy na DaftAcademy - cykl praktycznych, bezpłatnych kursów technicznych dla studentów i absolwentów. Zajęcia odbywać się będą m.in. w Politechnice Warszawskiej.

DaftAcademy to cykl praktycznych kursów technicznych organizowany od czterech lat przez grupę Daftcode, we współpracy z najlepszymi ośrodkami akademickimi w Warszawie.

Mogą na nie aplikować studenci oraz absolwenci z maksymalnie dwuletnim stażem pracy, a także osoby niezwiązane z branżą, które chcą rozwijać swoją karierę jako programiści lub projektanci.

Czekają na nich nieodpłatne kursy z: programowania (Python), tworzenia  stron internetowych (Front-end), projektowania produktów cyfrowych (UX/UI), tworzenia aplikacji mobilnych (iOS, Android) czy własnej gry od podstaw (GameDev).

Wszystkie kursy składają się z 4-8 spotkań i są prowadzone na poziomie podstawowym przez ekspertów, na co dzień pracujących w polskich startupach.

Zapisy zakończą się 6 lub 11 listopada 2019 r., w zależności od ścieżki tematycznej.

Zajęcia odbywać się będą na: Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych oraz Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, a także na Uniwersytecie SWPS.

Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są TUTAJ>>

Źródło i zdjęcie: Daftcode