Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Czerwona Róża Wiatrów dla SSPW

Czerwona Róża Wiatrów dla SSPW

Samorząd Studentów PW otrzymał Czerwoną Różę Wiatrów za organizację Regat o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej. Konkurs objęty był patronatem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Konkurs Wychowanie Morskie Studentów o Czerwoną Różę Wiatrów przeprowadzony został po raz trzeci przez Pomorski Związek Żeglarski. Celem inicjatorów tego przedsięwzięcia jest wyróżnienie najlepszych projektów skierowanych do studentów, promujących kulturę żeglarską.

Jury, w skład którego weszli przedstawiciele partnerów wydarzenia, podjęło decyzję o przyznaniu Czerwonej Róży Wiatrów Samorządowi Studentów Politechniki Warszawskiej za organizację Regat o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej. Partnerami byli: Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku, Liga Morska i Rzeczna, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej i Stowarzyszenie Czerwonej Róży.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk oraz Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Gala wręczenia nagród odbyła się 3 czerwca br. w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Powiązany materiał: Regaty o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej rozstrzygnięte

Źródło i zdjęcie w zajawce: SSPW

Bo nie jest światło, by pod korcem stało.

Cyprian Kamil Norwid, Promethidion

Sekcja Komunikacji Społecznej