Biuletyn PW / Wydarzenia / Święto Politechniki Warszawskiej

Święto Politechniki Warszawskiej

Tegoroczne wydarzenie zostało objęte „Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 25-lecie Wolności”. Z tej okazji w dniach 14-16 listopada odbyło się szereg uroczystości z udziałem Władz Uczelni i zaproszonych gości.

Patronat Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 25-lecie Wolności

Poniżej prezentujemy pełny program obchodów Święta Politechniki 2014. Sprawozdania z poszczególnych wydarzeń oraz towarzyszące im fotorelacje zamieściliśmy w linkach poniżej.

14 listopada (piątek)

Prof. Lena Kolarska-Bobińska wygłasza przemówienie podczas Święta Politechniki 2014

15 listopada (sobota)

16 listopada (niedziela)

• 18.30 Msza Święta. Po mszy koncert muzyczny w rytmie argentyńskiego tanga „Misa a Buenos Aires” - Kościół Najświętszego Zbawiciela przy Placu Zbawiciela.

Imprezy towarzyszące

Święto Politechniki zostało objęte „Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 25-lecie Wolności”.

Tradycja nie jest ucieczką w przeszłość, nigdy nie była ucieczką.
Przede wszystkim jest to bardzo ciężkie zdobywanie

Zbigniew Herbert

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa