Biuletyn PW / Wydarzenia / Wydział Geodezji i Kartografii z wyróżnieniem dla najlepszego kierunku

Wydział Geodezji i Kartografii z wyróżnieniem dla najlepszego kierunku

Prof. Alina Maciejewska, Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii odebrała wyróżnienie Państwowej Komisji Akredytacyjnej dla kierunku Geodezja i Kartografia prowadzonego w Politechnice Warszawskiej.

19 października 2015 r. podczas obrad Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich we Wrocławiu Przewodniczący Polskiej Komisji Akredytacyjnej dr hab. Marek Rocki wręczył certyfikaty ocen wyróżniających dla uczelni, które zostały uhonorowane taką oceną przez Prezydium PKA pomiędzy 1 stycznia a 30 września br.

Prof. Alina Maciejewska, Dziekan Wydziału GiK, z certyfikatem PKA wręczonym przez prof. Jana Szmidta, Rektora PW,
podczas obrad Senatu 21.10.2015 r./fot. Biuletyn PW

W ramach procedury oceny programowej wyróżniono kierunek Geodezja i Kartografia prowadzony na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Z rąk prof. Jana Szmidta, Rektora PW, certyfikat odebrała prof. Alina Maciejewska, Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii PW.

Wśród jednostek wyróżnionych w ramach procedury oceny instytucjonalnej znalazło się 5 wydziałów z całej Polski oraz 14 kierunków względem których dokonano oceny programowej.

Podobny materiał:
10 lat kształcenia na kierunku Gospodarka Przestrzenna
„Zaplanuj swoją przestrzeń” z Wydziałem GiK PW

Źródło: PKA
Zdjęcie: Biuletyn PW

Bo nie jest światło, by pod korcem stało.

Cyprian Kamil Norwid, Promethidion

Sekcja Komunikacji Społecznej