Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Wystawa 10 lat Fizyki pod Żaglami

Wystawa 10 lat Fizyki pod Żaglami

W Dużej Auli Politechniki Warszawskiej w dniach 19-25 marca 2015 r. mamy przyjemność oglądać wystawę związaną z 10-leciem Fizyki pod Żaglami. Fotografie uczestników wypraw niewątpliwie budzą ducha przygody i zachęcają do kolejnych rejsów.

Wystawa prezentuje fotografie z lat 2005-2014, których tłem jest oryginalne płótno żagla z STS Fryderyk Chopin. Pośród niezwykle klimatycznych zdjęć znajdziemy także podziękowanie, skierowane do osób udzielających wsparcia temu wernisażowi (pierwszy odbył się w grudniu ubiegłego roku przyp. red.). – Składamy serdeczne podziękowania Dziekanowi Wydziału Fizyki prof. dr hab. Mirosławowi Karpierzowi oraz Armatorowi STS Fryderyk Chopin panu Piotrowi Kulczyckiemu za wsparcie finansowe umożliwiające zrealizowanie tej wystawy. Wdzięczni jesteśmy również załogom, z którymi dzieliliśmy trudy żeglugi, a także wszystkim, którzy wspierali nas podczas kolejnych edycji Fizyki pod Żaglami.

Wystawie towarzyszy mapka z trasami poszczególnych wypraw oraz zaproszenie do udziału do w międzynarodowych regatach The Tall Schips Races 2015 na trasie Belfast-Aalesund lub Aalesund-Aalborg, w dniach 2-21 lipca lub 21 lipca 4 sierpnia 2015 r.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 25 marca 2015r w Gmachu Fizyki, sala 111 o godz. 18:15.

Więcej informacji o „Fizyce pod żaglami” >>>

Podobne materiały:

Wystawa akwareli UTW PW
Album polski. Impresje
Warszawa w akwarelach Wydziału Architektury
Wystawa planszowa Biblioteki Głównej na 100-lecie obchodów Odnowienia Tradycji PW
Trzy spojrzenia - wystawa malarstwa i fotografii w Muzeum PW
Wernisaż Jerzego Z. Kosiuczenki „Jazz i folklor”
Klimatyczna stolica w wystawie prac słuchaczy UTW PW
„Fantazje natury” Teresy Gumołowskiej

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam